" Arkiv for Ansatte - Cuveco - Cuveco Arkiv for Ansatte - Cuveco

Kundesenter

Eva Norvik

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Johan Kruse

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Tanya Karoline Harries

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Henriette Spangelo

E-mail: henriette@cuveco.com

Ulla Graasvold

E-mail: ulla.graasvold@cuveco.com

Logistikk

Daniel Dyrnes

Innkjøper

Mobil: 482 62 099

E-mail: daniel@cuveco.com

Ingunn Bråthe

Innkjøper

Mobil: 913 29 775

E-mail: ingunn@cuveco.com

Marit Johansen

Innkjøper

Mobil: 977 02 380

E-mail: marit@cuveco.com

Unni N. Lie

Logistikkmedarbeider

E-mail: unni@cuveco.com

Andreas Gjersøe

Logistikkcontroller

E-mail: andreas@cuveco.com

Magnus Sivertsen

Innkjøper

Mobil: 926 85 404

E-mail: magnus.sivertsen@cuveco.com

Loreta Løbach

Logistikkmedarbeider

E-mail: loreta.lobach@cuveco.com

Sara Vang Eriksson

Logistikkmedarbeider

E-mail: sara.eriksson@cuveco.com

Jo-Christian Clausen Nødset

Innkjøper

Mobil: 907 54 538

E-mail: jo.christian.nodset@cuveco.com

Økonomi

Kari Rønning

Regnskapsansvarlig

E-mail: kari@cuveco.com

Tone Hjerpaasen

Regnskapsansvarlig

Mobil: 977 01 166

E-mail: tone@cuveco.com

Rina Fon Stenberg

Controller

Mobil: 917 26 109

E-mail: rina@cuveco.com

Tove-Gunn Aas Grøvdal

Regnskapsansvarlig

Mobil: 901 10 948

E-mail: tove@cuveco.com

Rikke Anthonsen

Regnskapsansvarlig

E-mail: rikke@cuveco.com

Cecilie Fredrikke Damler

Regnskapsansvarlig

E-mail: cecilie@cuveco.com

Siril Petrine Aannø

Regnskapsansvarlig

E-mail: siril@cuveco.com

Ingrid Gautun

Controller

Mobil: 417 47 393

E-mail: ingrid.gautun@cuveco.com

Anders Lie

Regnskapsansvarlig

E-mail: anders.lie@cuveco.com

Administrasjon

Hans-Erik Kolberg

Sourcing Manager

Mobil: 988 91 895

E-mail: hans.erik@cuveco.com

Dag Kjetil Lillelien

Managing Director

Mobil: 916 96 815

E-mail: dag.kjetil@cuveco.com

Stein Fredrik Lillelien

Logistics Manager

Mobil: 982 50 387

E-mail: fredrik@cuveco.com

Linn Therese Nybø

Financial Manager

Mobil: 991 61 262

E-mail: linn@cuveco.com

Bent Sandmæl

Financial Manager (interim)

E-mail: bent.sandmal@cuveco.com

Camilla Anine Petersen

IT controller

Mobil: 911 77 065

E-mail: camilla@cuveco.com

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.