" Arkiv for Ansatte - Cuveco - Cuveco Arkiv for Ansatte - Cuveco

Kundesenter

Eva Norvik

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Karin Vike

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Charlotte Fuglevik

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Ellen Zimmer

Teamledere Kundeservice

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: post@cuveco.com

Carina Fredholm

Direkte: 24 11 23 80

E-mail: carina@cuveco.com

Logistikk

Daniel Dyrnes

Innkjøper

Mobil: 482 62 099

E-mail: daniel@cuveco.com

Ingunn Bråthe

Innkjøper

Mobil: 913 29 775

E-mail: ingunn@cuveco.com

Marit Johansen

Innkjøper

Mobil: 977 02 380

E-mail: marit@cuveco.com

Kent Kokkim

Innkjøper

Mobil: 922 21 188

E-mail: kent@cuveco.com

Alexander Tærud Day

Logistikkmedarbeider

Direkte: 24 11 23 59

E-mail: alexander@cuveco.com

Unni N. Lie

Logistikkmedarbeider

Direkte: 24 11 23 72

E-mail: unni@cuveco.com

IT/Business Controlling

Rune Ågedal

Senior IT Consultant

Mobil: 970 12 630

E-mail: rune@cuveco.com

Camilla Anine Petersen

IT Koordinator

Direkte: 24 11 23 66

E-mail: camilla@cuveco.com

Paul Broome

Manager IT/Business Controlling

Mobil: 958 86 618

E-mail: paul@cuveco.com

Økonomi

Kari Rønning

Regnskapsansvarlig

Direkte: 24 11 23 62

E-mail: kari@cuveco.com

Tone Hjerpaasen

Regnskapsansvarlig

Mobil: 977 01 166

E-mail: tone@cuveco.com

Jon Anders Sundby

Regnskapsansvarlig

Direkte: 24 11 23 63

E-mail: jon.anders@cuveco.com

Laila Gromholt

Regnskapsansvarlig

Direkte: 24 11 23 79

E-mail: laila@cuveco.com

Åse Irene Lund

Regnskapsansvarlig

Direkte: 24 11 23 67

E-mail: aase@cuveco.com

Britt Thoring

Regnskapsmedarbeider

Direkte: 24 11 23 64

E-mail: britt@cuveco.com

Rina Fon Stenberg

Controller

Mobil: 917 26 109

E-mail: rina@cuveco.com

Ida Bruun Ødegaard

Regnskapsansvarlig

Mobil: 922 27 807

E-mail: ida@cuveco.com

Cuveco Ledergruppe

Hans-Erik Kolberg

Sourcing Manager

Mobil: 988 91 895

E-mail: hans.erik@cuveco.com

Paul Broome

Manager IT/Business Controlling

Mobil: 958 86 618

E-mail: paul@cuveco.com

Emma Almqvist

Logistics Manager

Mobil: 997 11 822

E-mail: emma@cuveco.com

Geir Torum

Økonomisjef

Mobil: 413 22 313

E-mail: geir@cuveco.com

Dag Kjetil Lillelien

Managing Director

Mobil: 916 96 815

E-mail: dag.kjetil@cuveco.com

Lukk

Nyregistrering

Registrerer deg via e-post

Lukk

Nyregistrering

Er du allerede registrert? Logg inn her

Lukk

Logg inn

Har du glemt passordet?

Registrer deg her

Lukk

Glemt passordet?

Skriv inn din e-postadresse, så sender
vi deg gjenoppretting av nytt passord!

Lukk

Takk for din registrering

Vi har sendt en e-post. Vennligst følg instruksjonene for aktivering.